نصب و تعمیر کولر گازی (اسپیلت)

با توجه به استقبال زیاد از انواع کولرهای گازی صورت گرفته، می توان گفت که تعمیرات کولر گازی و اسپیلت گزینه ای مناسب برای شروع به کار می باشد.

تعمیرات و نصب کولرگازی و اسپیلت

در گذشته به این شکل بود که استادکاران کار را یاد می دادند و تجربه خود را در اختیار شاگرد قرار می دادند اما از آنجاییکه تجربه در کنار علم تخصص را به وجود می آورد ما در فن برتر طی دوره های تئوری و عملی منطبق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای اقدام به آموزش و تربیت کارآموزان عزیز نموده و ایشان پس از اتمام دوره و شرکت در آزمون نهایی موفق به اخذ مدرک بین المللی مهارتی سازمان فنی و حرفه ای کشور می شوند و به واسطه آن امکان ورود به بازار کار را خواهند داشت.

شرکت در دوره نصب و تعمیر کولرگازی (اسپیلت) می تواند مهارت های عملی و دانش علمی شما را در این کار تقویت نموده و آموزش تعمیرات کولر گازی از صفر تا صد را فراگیرید.

ویژگی های دوره:
نوع برگزاری: تئوری و عملی (__ ساعت)
دوره آنلاین: دارد
پشتیبانی بعد از دوره آموزشی: دارد
امکان اسکان: معرفی به خوابگاه (جهت کارآموزان سایر شهرستان ها)

علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند جهت اطلاع از برنامه زمانبندی برگزاری دوره های آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۶۳۶۶۰۶۳۷۴ و یا ۰۹۱۲۰۵۶۳۷۱۹ تماس حاصل فرمایند یا بصورت حضوری در روزهای کاری به نشانی استان البرز، فردیس، جاده ملارد، بین گلستان ۲۸ و ۳۰ مراجعه فرمایند.